TECHNIK DENTYSTYCZNY – dział CAD/CAM

Oferta wygasła

Poszukujemy technika dentystycznego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa systemów CAD/CAM oraz drukarki 3D
  • Praca w dziale wykonywania prac protetycznych stałych
  • Projektowanie i wykończenie prac stałych, napalanie ceramiki, implanto-protetyka

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie min. 3 lata
  • Znajomość nowoczesnych technologii komputerowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Ukończone kursy i szkolenia CAD/CAM
  • Chęć do dalszego rozwoju zawodowego

OFERUJEMY:

  • Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w laboratorium wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt i technologie
  • Rozwój zawodowy

O NAS…

Laboratorium Techniki Dentystycznej Emes działa od 1994 roku.

Firma oferuje pełny zakres najnowocześniejszych, zindywidualizowanych rozwiązań protetycznych.

W Emes bezpieczeństwo pacjentów i zleceniodawców jest priorytetem.

Wszystkie materiały są sprawdzane, a technologie nieustannie kontrolowane.

Zespół EMES Laboratorium Techniki Dentystycznej to wyszkoleni i utalentowani specjaliści.

Kontakt: 690417147

E-mail: rekrutacje@utdclinics.com

Więcej informacji

  • Oferta wygasła!
Wyślij mi takie oferty pracy emailem
Wyświetlanie pojedynczego wyniku

Masz pytania? Napisz do nas.

Rekrutacje medyczne to nasza specjalność. Od ponad 10 lat swoje rekrutacje powierzają nam najlepsze szpitale i kliniki w Polsce i za granicą.