Gastroenterolog (badania kliniczne) – Poznań

Oferta wygasła
Szpital mieszczący się w Poznaniu oferuje pracę przy badaniach klinicznych:
Lekarz gastroenterolog – współbadacz do badań klinicznych
Zadania:
  • prowadzenie badania klinicznego, w tym zapoznanie się z działaniem i właściwym sposobem stosowania badanego produktu leczniczego, opisanymi w protokole badania klinicznego, broszurze badacza i innych dokumentach dostarczonych przez sponsora w stałej współpracy z doświadczonym zespołem koordynatorów
  • badania, jakie prowadzimy to główne Choroba Crohna i Colitis
  • dyspozycyjność w ilości czasu koniecznej dla właściwego przeprowadzenia badania klinicznego i ukończenia go w terminie;
  • dołożenie należytej staranności w celu włączenia do badania klinicznego odpowiedniej liczby uczestników badania klinicznego w czasie przewidzianym w protokole badania klinicznego na rekrutację;
  • prowadzenie badania klinicznego zgodnie z protokołem badania w tym wykonywanie procedur związanych z realizacją badania klinicznego np. gastroskopii i kolonoskopii
  • postępowanie w ramach badania klinicznego zgodnie z zapisami GCP
  • prowadzenie dokumentacji związanej z prowadzonym badaniem klinicznym oraz jej udostępnianie podmiotom upoważnionym do wglądu w nią;
  • obecność podczas szkoleń, wizyt monitorujących i audytów organizowanych przez Sponsora badania lub CRO
Pożądane umiejętności zawodowe:
  • doświadczenie w branży badań klinicznych w charakterze Głównego Badacza
  • znajomość GCP
  • biegłość w wypełnianiu CRF
Oferujemy:
  • współpracę ze sponsorem od etapu feasibility do close-out badania,
  • zawarcie korzystnych umów poprzedzonych analizę prawną i biznesową,
  • negocjacje budżetu badania w imieniu badacza i ośrodka,
  • wsparcie ze strony doświadczonych koordynatorów badań,
  • obecność podczas wizyt monitorujących, audytów, inspekcji,
  • narzędzia w rekrutacji i utrzymaniu pacjentów w badaniu,
  • elastyczne terminy
  • forma zatrudnienia: kontrakt
  • wynagrodzenie: procent od wartości wynagrodzenia kontraktowego od każdego pacjenta prowadzonego w badaniu klinicznym
W przypadku zainteresowania, zapraszam do kontaktu:
📞 696 059 440
✉️ n.szablowska@med-jobshr.pl

Więcej informacji

  • Oferta wygasła!

Masz pytania? Napisz do nas.

Rekrutacje medyczne to nasza specjalność. Od ponad 10 lat swoje rekrutacje powierzają nam najlepsze szpitale i kliniki w Polsce i za granicą.