Gastroenterolog (badania kliniczne) – Poznań

Oferta wygasła
Szpital mieszczący się w Poznaniu oferuje pracę przy badaniach klinicznych:
Lekarz gastroenterolog – współbadacz do badań klinicznych
Zadania:
  • prowadzenie badania klinicznego, w tym zapoznanie się z działaniem i właściwym sposobem stosowania badanego produktu leczniczego, opisanymi w protokole badania klinicznego, broszurze badacza i innych dokumentach dostarczonych przez sponsora w stałej współpracy z doświadczonym zespołem koordynatorów
  • badania, jakie prowadzimy to główne Choroba Crohna i Colitis
  • dyspozycyjność w ilości czasu koniecznej dla właściwego przeprowadzenia badania klinicznego i ukończenia go w terminie;
  • dołożenie należytej staranności w celu włączenia do badania klinicznego odpowiedniej liczby uczestników badania klinicznego w czasie przewidzianym w protokole badania klinicznego na rekrutację;
  • prowadzenie badania klinicznego zgodnie z protokołem badania w tym wykonywanie procedur związanych z realizacją badania klinicznego np. gastroskopii i kolonoskopii
  • postępowanie w ramach badania klinicznego zgodnie z zapisami GCP
  • prowadzenie dokumentacji związanej z prowadzonym badaniem klinicznym oraz jej udostępnianie podmiotom upoważnionym do wglądu w nią;
  • obecność podczas szkoleń, wizyt monitorujących i audytów organizowanych przez Sponsora badania lub CRO
Pożądane umiejętności zawodowe:
  • doświadczenie w branży badań klinicznych w charakterze Głównego Badacza
  • znajomość GCP
  • biegłość w wypełnianiu CRF
Oferujemy:
  • współpracę ze sponsorem od etapu feasibility do close-out badania,
  • zawarcie korzystnych umów poprzedzonych analizę prawną i biznesową,
  • negocjacje budżetu badania w imieniu badacza i ośrodka,
  • wsparcie ze strony doświadczonych koordynatorów badań,
  • obecność podczas wizyt monitorujących, audytów, inspekcji,
  • narzędzia w rekrutacji i utrzymaniu pacjentów w badaniu,
  • elastyczne terminy
  • forma zatrudnienia: kontrakt
  • wynagrodzenie: procent od wartości wynagrodzenia kontraktowego od każdego pacjenta prowadzonego w badaniu klinicznym
W przypadku zainteresowania, zapraszam do kontaktu:
📞 696 059 440
✉️ n.szablowska@med-jobshr.pl

Więcej informacji

  • Oferta wygasła!
Wyślij mi takie oferty pracy emailem
Wyświetlanie pojedynczego wyniku

Masz pytania? Napisz do nas.

Rekrutacje medyczne to nasza specjalność. Od ponad 10 lat swoje rekrutacje powierzają nam najlepsze szpitale i kliniki w Polsce i za granicą.