Diagnosta Laboratoryjny

Oferta wygasła

Klinika Bocian należy do wiodących ośrodków zajmujących się leczeniem niepłodności w Polsce. Nasza pozycja poparta jest bardzo wysoką skutecznością leczenia oraz systematycznie rosnącą liczbą pacjentów, również przyjeżdżających do nas z zagranicy. Oferujemy kompleksową diagnostykę i leczenie kobiecej oraz męskiej niepłodności z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii medycyny rozrodu, w tym zapłodnienia in vitro. Realizujemy liczne usługi z zakresu ginekologii i położnictwa. Zapewniamy pacjentom opiekę wysoko wykwalifikowanego personelu, dbamy przy tym o najlepszy standard obsługi. Prowadzimy intensywną działalność w kraju i na arenie międzynarodowej. Jesteśmy także aktywni w mediach społecznościowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszych profili na Facebook’u, YouTube i Instagramie.

W związku z rozwojem działalności, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy jako:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres zadań:

  • Analiza i preparatyka nasienia przed inseminacją i zabiegami zapłodnienia pozaustrojowego
  • Wykonywanie podstawowych oraz  rozszerzonych badań nasienia
  • Krioprezerwacja nasienia
  • Obsługa analizatora immunochemicznego Cobas e411: przyjmowanie materiału do badań, weryfikowanie skierowań, walidacja wyników
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z przyjętymi standardami
  • Dbałość o utrzymanie standardów laboratorium
  • Bieżąca weryfikacja stanów magazynowych odczynników

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Aktualnego prawa do wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego
  • Dobrej znajomość obsługi komputera i urządzeń laboratoryjnych
  • Skrupulatności, obowiązkowości i samodzielności

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę
  • Współpracę z doświadczonym i ambitnym zespołem
  • Udział w szkoleniach organizowanych przez Klinikę Bocian
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, polisę na życie.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do aplikowania:

lub do kontaktu mailowego:

rekrutacja@klinikabocian.pl

Więcej informacji

  • Oferta wygasła!
Wyślij mi takie oferty pracy emailem
Wyświetlanie pojedynczego wyniku

Masz pytania? Napisz do nas.

Rekrutacje medyczne to nasza specjalność. Od ponad 10 lat swoje rekrutacje powierzają nam najlepsze szpitale i kliniki w Polsce i za granicą.