Lekarz Nefrolog

Oferta wygasła

Diaverum to czołowy światowy dostawca usług w dziedzinie opieki nefrologicznej, skupiony na poprawie jakości życia pacjentów z chorobami nerek.

Dysponujemy ponad 25-letnim doświadczeniem w leczeniu chorób nerek – jesteśmy w tej dziedzinie liderem. Obecnie prowadzimy działalność w 24 krajach. Zatrudniamy ponad 14 tysięcy pracowników, świadczących usługi ponad 40 tysiącom pacjentów.

Obecnie poszukujemy Lekarza / Lekarki do naszego Ośrodka Dializ w Gdyni

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wysokiego poziomu opieki lekarskiej pacjentom ośrodka dializ

Wymagania:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza
  • Specjalizacja z nefrologii lub chorób wewnętrznych

Oferujemy:

  • Pracę w gronie wysokiej klasy specjalistów w największej stacji dializ w województwie pomorskim
  • Wymianę doświadczeń i intensywny rozwój zawodowy
  • Pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości sprzęcie specjalistycznym
  • Elastyczność wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt, zlecenie)
  • Możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności
  • Stabilne zatrudnienie i przyjazne warunki pracy w zaangażowanym i wspierającym zespole

Więcej informacji

  • Oferta wygasła!

Masz pytania? Napisz do nas.

Rekrutacje medyczne to nasza specjalność. Od ponad 10 lat swoje rekrutacje powierzają nam najlepsze szpitale i kliniki w Polsce i za granicą.