Optometrysta do 8000zł

Oferta wygasła
Klinika okulistyczna znajdująca się w Sopocie, podejmie współpracę z:
OPTOMETRYSTĄ
Zakres obowiązków:
  • przygotowanie pacjenta przed wizytą u lekarza okulisty: pomiar ciśnienia śródgałkowego tonometrem powietrznym, autorefraktometr, badanie na foropterze
  • dobór szkieł okularowych
  • mile widziana umiejętność doboru i aplikacji soczewek kontaktowych
Co oferujemy?
  • pracę na etat – 5 dni w tygodniu
  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia: od 6500zł do 8000zł podstawy
  • premia od sprzedaży: nawet 6000zł
  • dodatek do wynajęcia mieszkania
Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego 691300582 lub mailowego a.baranowska@med-jobs.pl.
Więcej ogłoszeń znajdziecie na stronie www.med-jobshr.pl.

Więcej informacji

  • Oferta wygasła!
Wyślij mi takie oferty pracy emailem
Wyświetlanie pojedynczego wyniku

Masz pytania? Napisz do nas.

Rekrutacje medyczne to nasza specjalność. Od ponad 10 lat swoje rekrutacje powierzają nam najlepsze szpitale i kliniki w Polsce i za granicą.