Lekarz Rodzinny (internista, pediatra)

Oferta wygasła

Szukamy lekarzy Pierwszego Kontaktu (pediatra, internista, lekarz rodzinny) do pracy w systemie bez ograniczeń diagnostycznych narzucanych przez NFZ i placówki sieciowe. Niezbędna jest umiejętność wstępnej diagnozy pacjenta o złożonej patologii i początkowej diagnozy wielospecjalistycznej oraz określenia planu leczenia i koordynacji leczenia.

MDT Medical nie jest siecią  i nie pracuje w ramach kontraktu NFZ. Praca w Warszawie, w lokalizacji przy Dworcu Gdańskim.

Wg. ilości pozytywnych opinii (na lekarza) na znanylekarz.pl, jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych placówek na rynku. Budujemy zespół oparty na kompetencjach. Nasz priorytet to efektywna i szybka diagnoza oraz skuteczne leczenie oraz dobry i współpracujący ze sobą zespół kliniczny.

Zakres obowiązków – oferujemy pracę ciekawą i inną niż wszędzie:

  • Kompleksowe spojrzenie na pacjenta – nasi pacjenci to głównie ludzie młodzi. Część trafiła do nas po krótszej lub dłuższej tułaczce po systemie. Mamy sporo złożonych, ciekawych przypadków. Pracujemy w modelu efektywnej medycyny pierwszego kontaktu i pełnej diagnostyki
  • Prowadzenie pacjentów według międzynarodowych standardów obsługi medycznej.
  • Współpraca z zespołem – to kluczowy składnik sukcesu w medycynie
  • Zakres wieku obsługiwanych pacjentów do ustalenia; może być to 0-120 jak i sama pediatria lub od pewnego wieku w górę
  • Bardzo ważna jest umiejętność rozmowy z pacjentem
  • Chętnie widzielibyśmy chęć współpracy w budowie medycznej części naszego systemu opieki zdrowotnej (określania standardów, zaleceń i protokołów działań)
  • Mile widziane języki obce i doświadczenie pracy za granicą

Oferowane warunki zatrudnienia:

  • Możliwe godziny pracy do ustalenia (part time lub full time), weekendy w miarę możliwości
  • Dobre warunki lokalowe i sprzętowe
  • Wynagrodzenie w górnych stawkach rynkowych i tego też oczekujemy od kompetencji i umiejętności komunikacji

Oferujemy kontrakt, umowę zlecenie lub umowę o pracę.

Prosimy o przesłanie CV na adres: centrum.waw@mdtmedical.eu

Więcej informacji

  • Oferta wygasła!
Wyślij mi takie oferty pracy emailem
Wyświetlanie pojedynczego wyniku

MDT Medical

Firma lider w zakresie Medycyny Stacjonarnej, Teleopieki i Telemedycyny.
(0)

Masz pytania? Napisz do nas.

Rekrutacje medyczne to nasza specjalność. Od ponad 10 lat swoje rekrutacje powierzają nam najlepsze szpitale i kliniki w Polsce i za granicą.