Lekarz świadczący wizyty domowe na terenie Wrocławia

Oferta wygasła

Wymagania:

Szukamy lekarzy z Wrocławia i okolic, którzy chcieliby nawiązać współpracę z Telemedi. Obecnie skupiamy się na poszukiwaniu lekarzy rodzinnych, internistów, pediatrów i lekarzy ogólnych, którzy mogliby realizować wizyty domowe u pacjenta.

Warunki pracy:

  • 200,00 zł brutto za każdą zrealizowaną wizytę domową w dni robocze od poniedziałku do piątku
  • 250,00 zł brutto za każdą zrealizowaną wizytę domową w weekendy oraz święta
  • elastyczny grafik pracy
  • brak minimalnej ilości godzin do przepracowania
  • umowa B2B lub zlecenie

Obowiązki:

W trakcie wizyty lekarz może zbadać podstawowe parametry:

  • ocenić ogólny stan Pacjenta,
  • osłuchać Pacjenta stetoskopem,
  • zmierzyć temperaturę
  • użyć pulsoksymetru
  • zmierzyć poziom cukru glukometrem
  • zbadać uszy Pacjenta oraz jego gardło.

Po przeprowadzeniu w/w badań, lekarz ma możliwość postawienia diagnozy, wystawienia zwolnienia lekarskiego, skierowania oraz e-receptę w zależności od potrzeb medycznych.

Wizyta lekarza, może się odbyć tylko w przypadku Pacjentów z negatywnym wywiadem COVIDowym.

Więcej informacji

  • Oferta wygasła!

Masz pytania? Napisz do nas.

Rekrutacje medyczne to nasza specjalność. Od ponad 10 lat swoje rekrutacje powierzają nam najlepsze szpitale i kliniki w Polsce i za granicą.