TECHNIK DENTYSTYCZNY – dział CAD/CAM

Oferta wygasła

Poszukujemy technika dentystycznego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa systemów CAD/CAM oraz drukarki 3D
  • Praca w dziale wykonywania prac protetycznych stałych
  • Projektowanie i wykończenie prac stałych, napalanie ceramiki, implanto-protetyka

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie min. 3 lata
  • Znajomość nowoczesnych technologii komputerowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Ukończone kursy i szkolenia CAD/CAM
  • Chęć do dalszego rozwoju zawodowego

OFERUJEMY:

  • Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w laboratorium wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt i technologie
  • Rozwój zawodowy

O NAS…

Laboratorium Techniki Dentystycznej Emes działa od 1994 roku.

Firma oferuje pełny zakres najnowocześniejszych, zindywidualizowanych rozwiązań protetycznych.

W Emes bezpieczeństwo pacjentów i zleceniodawców jest priorytetem.

Wszystkie materiały są sprawdzane, a technologie nieustannie kontrolowane.

Zespół EMES Laboratorium Techniki Dentystycznej to wyszkoleni i utalentowani specjaliści.

Kontakt: 690417147

E-mail: rekrutacje@utdclinics.com

Więcej informacji

  • Oferta wygasła!
Wyślij mi takie oferty pracy emailem

Masz pytania? Napisz do nas.

Rekrutacje medyczne to nasza specjalność. Od ponad 10 lat swoje rekrutacje powierzają nam najlepsze szpitale i kliniki w Polsce i za granicą.